O NAS

ZPAS-LAB to przede wszystkim ludzie. W skład naszego zespołu wchodzą osoby o wieloletnim doświadczeniu w dziedzinie projektowania specjalistycznych systemów informatycznych oraz eksperci na polu projektowania laboratoriów.

 

Zajmujemy się projektowaniem oraz sprzedażą rozwiązań informatycznych, elektronicznych oraz sprzętowych dla różnych niszowych odbiorców, m.in. laboratoriów, firm pocztowych i kurierskich, logistyki. Stawiamy przed sobą wysokie wymagania, ponieważ jesteśmy przekonani, że tylko w ten sposób jesteśmy w stanie zaproponować Państwu rozwiązania mogące śmiało konkurować z produktami firm zachodnich.

 

Działalność naszą opieramy na wiedzy i tradycji ZPAS SA, 40-letniej już firmy o ugruntowanej pozycji czołowego polskiego producenta w branży komunikacji elektronicznej oraz lidera w dziedzinie nowoczesnych technologii telekomunikacyjnych, informatycznych i energetycznych.

 

Produkty ZPAS-LAB, to całkowicie polska myśl techniczna, myśl innowacyjna, śmiała i oryginalna. Jesteśmy świadomi, że wysoka jakość ich wykonania oraz zastosowanych w nich technologii stanowią jeden z podstawowych gwarantów sukcesu badań prowadzonych w Państwa laboratoriach.

 

W związku z obsługą laboratoriów, ZPAS-LAB prowadzi także sprzedaż aparatury i wyposażenia innych producentów.

 

solutions for business

 

ZPAS-LAB Sp. z o.o.

 

ul. Wielicka 44/39

30-552 Kraków

 

NIP 8851636742

REGON 022210170

KRS 0000472778

 

Tel. +48 12 267 46 81

 

biuro@zpas-lab.pl

www.zpas-lab.pl